Producenci
Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dostarczenie reklamowanego towaru przesyłką pocztową na adres sklepu z dopiskiem „satelitarni.pl – ZWROT” wraz z dowodem zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT). Koszt wysyłki pokrywa kupujący.

 

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient będący konsumentem, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w sklepie, składając stosowne oświadczenie.

W razie odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań.

Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (np. faktura lub paragon) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu; jednakże nie dołączenie Formularza zwrotu nie powoduje odrzucenia lub nierozpatrzenia reklamacji.

Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT).

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl