Producenci

DIGITSAT Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC 1M

8636_3480
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 10,00 zł 10.00
Cena netto: 8,13 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Patchcord światłowodowy zakończony z obu stron złączami typu SC Single Mode simplex (jednomodowy, pojedynczy).
Przewód został wykonany na włóknie jednomodowym do budowy sieci abonenckich FTTx. Kabel o średnicy 3mm i długości 1m.

Specyfikacja techniczna:

Producent: Digitsat
Długość kabla: 1 metr
Rodzaj złączy: SC/APC - SC/APC
Rodzaj transmisji światłowodowej: simplex
Typ włókna: G.657.A
Rodzaj kabla: jednomodowy
Do instalacji wewnętrznych
Kolor kabla: żółty
Kolor wtyków: zielony

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl