Producenci

DIGITSAT Pigtail światłowodowy 12 Core Pigtail

8633_3481
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 47,97 zł 47.97
Cena netto: 39,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Światłowód jednomodowy o średnicy 0,9mm i długości 1m, jednostronnie zakończony złączem typu SC/APC.

Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.

Zastosowanie:

sieci telekomunikacyjne
sieci LAN, WAN
instalacje CCTV
FTTx

Parametry techniczne:

producent: Digitsat
rodzaj kabla: kabel / pigtail światłowodowy
rodzaj światłowodu: jednomodowy / single-mode
długość przewodu: 1m
klasa światłowodowa: OS2
złącze: światłowód SC/APC
średnica rdzenia: 9/125μm
średnica kabla: 0.9mm
kolor: różnokorowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl